White foreground

Śmieciarka DAF CF FA 300 4X2 z zabudową Norba N4 17H25 z zasypem typu L200

14 kwietnia 2020 roku w Zamościu w siedzibie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej przekazano śmieciarkę Norba N4 17H25 na podwoziu ciężarowym DAF CF. Śmieciarka wyposażona jest w silnik spełniający normę spalania Euro 6 i jest przystosowana do odbioru odpadów bio, szczelną zabudowę i dodatkowy zbiornik na odcieki o pojemności 130 litrów.

Śmieciarka ma 8,3m długości i 3,5 m wysokości. Pojemność skrzyni ładunkowej to 16,8 m3. Skrzynia ładunkowa jest umieszczona na ramie pośredniej, indywidualnie dopasowanej do podwozia zapewniając optymalne rozłożenie nacisków na osie oraz stabilność pojazdu w trakcie pracy i przejazdów.Konstrukcja odporna na odkształcenia, spawana spoiną ciągłą Konstrukcja wykonana jest ze stali wysokogatunkowej SSAB o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i ścieranie. Drzwiczki inspekcyjne po prawej stronie skrzyni ułatwiają prace konserwacyjne. Dodatkowo śmieciarkę wyposażono w układ hydrauliczny Smartpack® zapewniający oszczędność paliwa.

Odwłok śmieciarki wyposażony został w stopnie dla ładowaczy oraz ergonomicznie umieszczone uchwyty. Podpory serwisowe zamontowane są po prawej i lewej stronie w odwłoku.

Śmieciarka wyposażona jest w pełni zintegrowany, manualny wrzutnik L200, odpowiedni do podnoszenia pojemników o pojemności od 120 do 360 litrów. Wrzutnik może obsłużyć pojemniki
4 kołowe od 500 do 1100 litrów zgodnie z normą EN-840-11. Dodatkowo opuszczana tylna klapa ułatwia załadunek odpadów wielkogabarytowych. Zasyp podnosi się automatycznie, gdy pojazd znajduje się w ruchu lub biegu wstecznym. Prędkość podnoszenia  pojemników dobierana jest automatycznie.

Wszystkie elementy elektryczne, pneumatyczne i hydrauliczne są bezpiecznie rozmieszczone
 i zabezpieczone przed uszkodzeniami Podnoszenie i opuszczanie odwłoka jak również rozładunek odpadów może być sterowany z pulpitu umieszczonego w kabinie samochodu. Sterowanie urządzeniem oraz prasą zasypową znajduje się po obu stronach odwłoka. Obsługa ma do dyspozycji podgrzewane panele sterujące wyposażone w przycisk uwalniania. System audio-wizualny zapewnia kontrolę i monitorowanie pracy obsługi. Dzięki kamerze z mikrofonem na odwłoku oraz dodatkowy monitor w kabinie pojazdu kierowca ma pełną kontrolę nad pracą obsługi śmieciarki. Współpracę wspomaga sygnał dźwiękowy do komunikacji między obsługą i kierowcą. Śmieciarka wyposażona jest również w boczne zabezpieczenia przed wjechaniem tzw. anty-rowery, montowane pod zabudową między osiami podwozia, zgodnie z wytycznymi UE

Śmieciarka wyposażona jest również w dodatkowa instalacja oświetleniowa LED zgodna z kodeksem drogowym i normą EN 1501-1.

Polecane wpisy

Zabudowa Geesink GPM IV dla Urbis Gniezno

1 września do naszego Klienta, firmy Urbis Gniezno, wyjechała jednokomorowa śmieciarka GPM IV z...

Czytaj więcej

Zbiórka dla WOŚP zakończona! Sprawdź, ile zebraliśmy!

29, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami! Tegoroczna zbiórka była inna od...

Czytaj więcej

Geesink GPM IV GCB – nowy wymiar transportu odpadów...

Grupa Wanicki, jako autoryzowany dealer marki Geesinknorba, zajmuje się sprzedażą nowoczesnych urządzeń stworzonych z...

Czytaj więcej

Grupa Wanicki gra wspólnie z WOŚP!

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 31 stycznia! W tym roku...

Czytaj więcej

Geesinknorba Group zaprasza!

LI-ON Power Pro to system oparty na akumulatorach litowo-jonowych, niezależny od podwozia. Łączy się...

Czytaj więcej

Śmieciarka Volvo FE CNG 6×2 MEDIUM, z zabudową GEESINK...

7 maja 2020 roku w siedzibie Volvo Truck Center przekazano śmieciarkę na podwoziu Volvo...

Czytaj więcej

Śmieciarka DAF CF FA 300 4X2 z zabudową Norba...

14 kwietnia 2020 roku w Zamościu w siedzibie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej przekazano śmieciarkę Norba...

Czytaj więcej