Śmieciarki z tylnym załadunkiem White foreground

Śmieciarki z tylnym załadunkiem

Śmieciarki Norba to nasza reakcja na zmiany demograficzne i rosnącą gęstość zaludnienia. Tylny załadunek sprawia, że obsługa i nawigacja śmieciarki nie stanowią problemu, nawet w godzinach szczytu w ruchliwych miastach. Norba N4 charakteryzuje się lekkością, szybkim cyklem zagęszczania i dużą ładownością. Podczas projektowania tego modelu postanowiliśmy zadbać o aspekty ekonomiczne i ekologiczne, dlatego wyposażyliśmy go w system oszczędzania paliwa SmartPack.

IMPONUJĄCA LEKKOŚĆ

Śmieciarka sygnowana logiem Norba jest bardzo lekka. Zaprojektowanie odpowiednio wyważonego pojazdu to duże wyzwanie i spory wysiłek, a kluczowe jest tu zastosowanie odpowiednich materiałów w precyzyjnie określonych częściach maszyny. Poprzez użycie pojedynczych arkuszy stali na każdej ścianie i podłodze uzyskaliśmy większą ładowność, dzięki czemu znacznie zmniejszyliśmy częstotliwość opróżniania śmieciarki podczas pracy.

SZYBKI CYKL ZAGĘSZCZANIA

Śmieciarka Norba to kompaktowy pojazd o nieograniczonych możliwościach: oferuje jeden z najszybszych dostępnych na rynku cykli zagęszczania czyli imponujące 18 sekund. Co więcej, pojazd posiada szybki i wydajny mechanizm opróżniania pojemników.

Adres e-mail
Podaj swój adres e-mail
Numer telefonu
Podaj swój numer telefonu
Napisz treść wiadomości

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.