Rear loader White foreground

Rozwiązania dla środowiska

Od 2001 roku projektujemy i wdrażamy wytrzymałe i niezawodne pojazdy, które są również przyjazne dla środowiska.

Teraz poszliśmy o krok dalej: dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, dostarczamy rozwiązania, które bezpośrednio przyczyniają się do przekształcenia zbiórki i transportu odpadów w proces wykorzystujący wyłącznie energię elektryczną.

LI-ON POWER PRO

LI-ON POWER PRO

To najbardziej ekologiczne rozwiązanie z portfolio Grupy Geesinknorba. Śmieciarka podczas pracy jest bardzo cicha, a emisje takie jak dwutlenek węgla, podtlenek azotu i cząstki stałe zostały w całości wyeliminowane. Ponadto, dzięki lekkim akumulatorom litowo-jonowym, pojazd wyróżnia się wysoką ładownością i wydajnością. Śmieciarka bardzo korzystnie prezentuje się również pod kątem finansowym. Jej cena startowa może wydawać się wysoka, jednak w dłuższej perspektywie czasu okazuje się, że koszty serwisowe są znacznie niższe ze względu na niewielką ilość części wymagających serwisu. Maszyna spełnia nowe regulacje instytucji LEZ (Strefy Niskoemisyjnej) i CAZ (Strefy Czystego Powietrza), które są w przygotowaniu w 220 miastach w Unii Europejskiej.

LI-ON POWER

LI-ON POWER

Projektując ten pojazd postanowiliśmy wykorzystać innowacyjną technologię akumulatorów litowo-jonowych, które zasilają skrzynie i odwłok. Śmieciarka pracuje bardzo cicho i charakteryzuje się wysoką ładownością. Akumulator może być ładowany automatycznie podczas jazdy, zapewniając pełną moc i doskonałą wydajność. Dzięki zastosowaniu energii elektrycznej, Li-On Power to nie tylko ekonomiczne, ale również ekologiczne rozwiązanie. Aby wydłużyć żywotność akumulatora, warto raz w tygodniu podłączyć go do sieci elektrycznej.

Adres e-mail
Podaj swój adres e-mail
Numer telefonu
Podaj swój numer telefonu
Napisz treść wiadomości

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.