Produkty Norba

Norba

Śmieciarki z tylnym załadunkiem

Śmieciarki Norba to nasza reakcja na zmiany demograficzne i rosnącą gęstość zaludnienia. Tylny załadunek sprawia, że obsługa i nawigacja śmieciarki nie stanowią problemu, nawet w godzinach szczytu w ruchliwych miastach. Norba N4 charakteryzuje się lekkością, szybkim cyklem zagęszczania i dużą ładownością. Podczas projektowania tego modelu postanowiliśmy zadbać o aspekty ekonomiczne i ekologiczne, dlatego wyposażyliśmy go w system oszczędzania paliwa SmartPack.

Czytaj więcej
Norba

Norba Multifraction

Seria Multifraction to inteligentne i lekkie samochody, wykorzystywane do nowoczesnych metod utylizacji odpadów. Pojazd umożliwia recykling i upcykling, a wszystko to dzięki indywidualnemu zbieraniu odpadów i gospodarowaniu nimi w oddzielnych komorach skrzyni ładunkowej. To rozwiązanie z pewnością zasługuje na miano przełomu, a nawet rewolucji w gospodarce odpadami.

Czytaj więcej
Norba

Rozwiązania dla środowiska

Od 2001 roku projektujemy i wdrażamy wytrzymałe i niezawodne pojazdy, które są również przyjazne dla środowiska.
Teraz poszliśmy o krok dalej: dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, dostarczamy rozwiązania, które bezpośrednio przyczyniają się do przekształcenia zbiórki i transportu odpadów w proces wykorzystujący wyłącznie energię elektryczną.

Czytaj więcej

Dowiedz się więcej

pobierz broszurę informacyjną  norba-mf.pdf Pobierz
pobierz broszurę informacyjną  norba-rel.pdf Pobierz