Produkty Kiggen

Product

Przenośny prasokontener

Kiggen to marka znana z solidnych i inteligentnych rozwiązań do gospodarowania odpadami, między innymi prasokontenerów, które zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Wszystkie przenośne prasokontenery Kiggen zbudowano z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą one spełniać swoje funkcje nawet przez ćwierć wieku!
Kiggen produkuje cztery typy kompaktorów przenośnych: PD 725, PD 729, PD 731 i PD 745. Pierwsze dwa doskonale sprawdzają się w restauracjach, hotelach i szpitalach. Naromiast PD 731 i PD 745 spełnią potrzeby nawet największych zakładów produkcyjnych, takich jak fabryki lub stacje redystrybucyjne.

Product

Stacjonarny prasokontener

Stacjonarny prasokontener Kiggen został stworzony do częstego zbierania odpadów, dlatego doskonale sprawdzi się w centrach handlowych, zakładach produkcyjnych czy stacjach przeładunkowych. Prosta konstrukcja ułatwia konserwację, co ostatecznie prowadzi do obniżenia kosztów użytkowania. Można wyposażyć go w system raportowania Smartlink.

Product

Prasokontener z PTO

To rozwiązanie, w którym zagęszczarka wykorzystuje układ hydrauliczny podwozia (przystawka PTO). Prasokontenery z PTO zostały zaprojektowane do zbierania odpadów z pojemników podziemnych i tzw. “dzwonów”. Znajdziesz je w dwóch wariantach: PD 731 i PD 745. PD 731 jest przeznaczony do odpadów z gospodarstw domowych i recyklingu materiałów, a PD 745 idealnie sprawdza się do przenoszenia dużych ilości papieru i tektury.