Rear loaders White foreground

Śmieciarki z tylnym załadunkiem

Śmieciarki Geesink z tylnym załadunkiem są solidne i wytrzymałe, a jednocześnie charakteryzują się lekkością i zwrotnością. Ich wielozadaniowość sprawia, że doskonale sprawdzają się podczas zbiórki odpadów z gospodarstw domowych, jak i zakładów przemysłowych. Ich imponująca ładowność wpływa na znaczne zmniejszenie kosztów, bez strat w szybkości czy wydajności pracy.

WYPROFILOWANA ZABUDOWA

Prawdziwą rewolucją w śmieciarkach Geesink jest jarzmowy mechanizm zagęszczania, który pozwala na załadunek dużo większej ilości odpadów podczas jednego cyklu. Ryzyko wycieków i korozji zostało zmniejszone dzięki zastosowaniu zakrzywionej podłogi oraz całkowicie spawanego korpusu. Ponadto, boczne ściany skrzyni ładunkowej wykonaliśmy z jednego kawałka stali o wysokiej wytrzymałości. Jedną z największych zalet pojazdów Geesink jest balans pomiędzy lekkością zabudowy a zachowaniem maksymalnej wydajności.

UNIWERSALNOŚĆ

Śmieciarki Geesink sprawdzają się w różnych okolicznościach. Mogą przetwarzać wszystkie rodzaje odpadów: od mokrych po wielkogabarytowe, a wszystko to dzięki mechanizmowi zagęszczania i szerokiemu korpusowi wewnętrznemu. Odwłok dostępny jest w dwóch szerokościach: 2,55 m i 2,26 m. Jeśli szukasz śmieciarki o dużej zwrotności, którą z łatwością manewruje się w wąskich uliczkach, wybierz zabudowę o mniejszych rozmiarach.

Adres e-mail
Podaj swój adres e-mail
Numer telefonu
Podaj swój numer telefonu
Napisz treść wiadomości

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.