Produkty Geesink

Śmieciarki z tylnym załadunkiem

Śmieciarki z tylnym załadunkiem

Śmieciarki Geesink z tylnym załadunkiem są solidne i wytrzymałe, a jednocześnie charakteryzują się lekkością i zwrotnością. Ich wielozadaniowość sprawia, że doskonale sprawdzają się podczas zbiórki odpadów z gospodarstw domowych, jak i zakładów przemysłowych. Ich imponująca ładowność wpływa na znaczne zmniejszenie kosztów, bez strat w szybkości czy wydajności pracy.

Dowiedz się więcej
Mini

Geesink Mini

Szukasz śmieciarki do odpadów komunalnych, która sprawdzi się w wąskich uliczkach? Wybierz Geesink Mini! To pojazd, który jest nie tylko lekki, zwrotny i kompaktowy, ale też bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Podobnie jak Geesink GPMIV, Mini została wyposażona w opatentowany jarzmowy mechanizm zagęszczania i jest dostępna w trzech wariantach: 5, 6 oraz 7 m³ pojemności.

Dowiedz się więcej
ROZWIĄZANIA dla ŚRODOWISKA

Rozwiązania dla środowiska

Od 2001 roku projektujemy i wdrażamy wytrzymałe i niezawodne pojazdy, które są również przyjazne dla środowiska.
Teraz poszliśmy o krok dalej: dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, dostarczamy rozwiązania, które bezpośrednio przyczyniają się do przekształcenia zbiórki i transportu odpadów w proces wykorzystujący wyłącznie energię elektryczną.

Dowiedz się więcej
Product

WRZUTNIKI GRZEBIENIOWE NA ODPADY DOMOWE LUB PRZEMYSŁOWE

Urządzenie zasypowe typu GCB jest idealne do zbiórki odpadów domowych lub przemysłowych z pojemników w zakresie od 120 do 1100 litrów , co znacznie poprawia wydajność na trasie. GCB to manualny wrzutnik jednoczęściowy o prostej konstrukcji. Pojemniki mogą być opróżniane za pomocą listwy grzebieniowej lub ramion bocznych.

Product

AUTOMATYCZNY DZIELONY WRZUTNIK GRZEBIENIOWY

Opróżnianie pojemników dwukołowych nigdy nie było tak łatwe. W pełni automatyczne, dzielone urządzenie zasypowe SPLIT pomaga operatorom w szybkim opróżnianiu dużych skupisk pojemników dwukołowych. Konstrukcja wrzutnika umożliwia uzyskanie przechyłu pojemników pod kątem 60 stopni podczas opróżniania. Gwarantuje to bezproblemowe i szybkie opróżnianie z odpadów przylegających do ścianek i dna pojemnika. Ponadto przy kącie pochylenia 60 stopni pojemniki będą opróżniane bez wysiłku. Po połączeniu w jedną listwę grzebieniową, doskonale nadaje się do zbierania pojemników czterokołowych.

Product

UNIWERSALNY ODWŁOK DO EUROKONTENERÓW

Ten wielofunkcyjny ODWŁOK obsługuje wszystkie rodzaje odpadów, od odpadów domowych po przemysłowe. Za pomocą ramion ETB podnośnik może opróżnić Eurokontenery do 5000 litrów. Aby ułatwić pracę, podnośnik posiada również wrzutnik grzebieniowy i ramiona do opróżnienia standardowych pojemników o pojemności 120–1100 litrów. Ta wszechstronna ćmieciarka oferuje możliwość opróżnienia zarówno Eurokontenerów, jak i kontenerów 2- i 4-kołowych na tej samej trasie.

Dowiedz się więcej

pobierz broszurę informacyjną  geesink-mini.pdf Pobierz
pobierz broszurę informacyjną  geesink-rel.pdf Pobierz
Geesink